Kitchen BBQ

Kitchen BBQ – 7 יתרונות שאתם חייבים להכיר

Kitchen BBQ או בשמו השני, מטבח  חוץ, הוא מוצר פופולרי מאוד בשנים האחרונות בקרב בעלי בתים פרטיים וגינות. המוצרים בקטגוריה זו של מטבחים חיצוניים מציעים מנגל גז משולב עם כיור, יחידת קירור חיצונית וארונות אחסון.

Kitchen BBQ פותר את בעיית אי הנוחות שמצריכה אתכם להכין חלק מהדברים במטבח שבבית, להוציא את האוכל החוצה כדי לבשל אותו על הגריל, ולאחר מכן להחזיר את הכלים המלוכלכים והמטונפים חזרה אל הבית כדי לשטוף אותם.

Kitchen BBQ פותר בעיה זו בכך שבעזרתו, אפשר לעשות את כל הדברים הללו יחד במקום אחד מבלי ללכלך את כל הבית ומבלי להיסחב ממקום למקום עם כלים ומגשים.

חוץ מיתרון חשוב זה, לKitchen BBQ- יש עוד כמה יתרונות חשובים שכדאי לדעת אם אתם אוהבים לארח או סתם לעשות “על האש” בסטייל. במאמר הבא, נציג לכם 7 יתרונות מרכזיים של Kitchen BBQ.

אירוח מושלם

אם יש לכם גינה ויש לכם גריל גז, קיים סיכוי גבוה מאוד שאתם אוהבים לארח. מפגש עם חברים בשבת בצהריים, אירוח בחגים או סתם ארוחה משפחתית ספונטנית באמצע השבוע –  Kitchen BBQ, יכול להקל עליכם בכל המקרים הללו.

Kitchen BBQ, מספק עוד שטח עבודה חשוב, כך שלא תצטרכו להסתובב אחד לשני בין הרגליים במטבח, לא תצטרכו לריב על הכיור וגם יהיה לכם עוד מקום לאחסון וקירור. כך אתם יכולים לייעל את כל ההכנות לקראת הגעתם של האורחים מבלי להיות בלחץ של מקום וזמן.

הריחות והעשן נשארים בחוץ

ריחות של ירקות או בשרים צלויים על מחבת פסים או גריל ביתי הם לא נעימים, וכאן הפתרון של מטבח חיצוני הוא אידיאלי. אתם כמובן לא תפסיקו להשתמש בכיריים שלכם אך יכול להיות שתוותרו על הכנה של מאכלים מסוימים על הכיריים של פנים הבית ובמקום זאת, תכינו את אותם המאכלים ב- Kitchen BBQשלכם.

מאכלים ובישולים מעלי עשן משאירים ניחוחות כבדים ולא נעימים בבית ועל כן הפתרון כאן הוא מושלם – לא עוד צלייה וצריבה בתוך הבית אלא ניצול של שטח החצר ובישול חיצוני באוויר הפתוח.

מעלה את ערך הבית

כבר אמרנו בפתיח שמטבחים חיצוניים הם תחום שהפך פופולרי מאוד בשנים האחרונות, במיוחד בישראל שבה מזג האוויר הוא נעים ברוב ימות השנה. אפשר לראות יותר ויותר משפחות שמחליטות לאמץ את ה-Kitchen BBQ אל הגינה שלהן גם לשם נוחות והנאה וגם לשם שדרוג המפרט הטכני של הבית.

חשבו על זה, יום אחד כשתרצו למכור את הבית, ההשקעה שהשקעתם בגינה ובחצר שלכם תניב לכם פירות. משפחות שמחפשות לרכוש בית עם חצר וגינה, ישמחו לרכוש בית שהמפרט שלו מושקע ועשיר, וזה חד משמעית יבדל את הבית שלכם וידגיש את היתרונות שלו לעומת בתים אחרים בשכונה.

פחות הזמנות אוכל, יותר זמן איכות משפחתי

Kitchen BBQ מציע לכם פתרון כולל בתחום הבישול והאירוח –גריל גז, כיריים, פלנצ’ה, מקרר, כיור מובנה, יחידות אחסון רבות ומשטח עבודה גדול.

נכון שיש לכם את כל המפרט גם במטבח הביתי אך משהו בתחושה ובהרגשה של בישול בגינה היפה והמושקעת שלכם, יגרום לכם לנחת ואושר ויגביר את הבילויים המשפחתיים המשותפים שלכם. ישיבה משותפת בגינה בתור משפחה בזמן שהאוכל מתבשל לו ואפילו בישול משותף יחד מהווים זמן איכות וגיבוש משפחתי, ועדיפים בהרבה על הזמנת אוכל מוכן.

אוכל טעים ובריא יותר

מחקרים העידו שאוכל שנצלה בגריל, הוא בדרך כלל בריא יותר מאשר אוכל שהוכן בסוגי בישול אחרים. הצלייה עצמה, היא זו שגורמת לאוכל להיות בריא יותר מכיוון שבצלייה, השומן נוטף ומופחת משמעותית וכמעט ואין שימוש בחמאה.

בנוסף לכך, חיידקים שעלולים להימצא באוכל, מושמדים כליל בזמן תהליך הצלייה. לבסוף, צלייה בגריל כמעט ולא מצריכה שימוש ברטבים ושמנים עודפים שהופכים את האוכל לטעים, אך גם ללא כל כך בריא.

חוסך זמן ומקום

נגענו מעט בנושא זה בפתיח וכאן נסביר אותו קצת יותר לעומק.

כשאתם מארחים, אתם רוצים לבלות עם האורחים שלכם ולא להתרוצץ ממקום למקום עסוקים בהכנה של האוכל. כשיש לכם Kitchen BBQ, הכל נמצא במרחק נגיעה ונגיש מאוד.

Kitchen BBQ מאפשר לכם לאחסן, לקרר, להכין ולבשל את כל הדברים הנחוצים לכם במקום אחד, כך שאתם יכולים להכין את האוכל ולבצע את ההכנות, מבלי לוותר על הבילוי עם האורחים שלכם. לא עוד ריצות לפנים ולחוץ הבית, כל מה שאתם צריכים נמצא במקום אחד בצורה נוחה ומסודרת.

בנוסף, לכל משפחה קורה לפעמים שפשוט נגמר המקום במקרר… Kitchen BBQ, פותר לכם בעיה זו על ידי יחידת קירור איכותית שמאפשרת לכם לאחסן את המוצרים הדורשים קירור גם מחוץ לבית.

ניקיון ואווירה

ניקיון – שימוש בKitchen BBQ, שומר על המטבח הביתי שלכם נקי ומסודר, כך שיש לכם שקט בראש וסדר בעיניים. נכון שצריך לנקות גם את המטבח החיצוני, אך בגלל שהוא נמצא בגינה או במרפסת שלכם, התהליך הוא יותר קל והרבה יותר נקי. בנוסף לכך, Kitchen BBQ עשוי ברובו מחומרים קלים לניקוי כך שכל מה שצריך זה קצת ספריי ניקוי ומטלית.

אווירה – לבשל בטבע משרה עליכם אווירה אחרת, רגועה יותר. טוב, זה אולי לא באמת טבע אלא הגינה שלכם, אבל אתם עדיין נמצאים בחוץ, מרגישים את הבריזה הנעימה והאווירה היא אחרת, סוג של חופש. כך, אתם יכולים לבשל למשפחה או לחברים בנוחיות של הבית שלכם אך עם כל היתרונות של בישול בחוץ.

Kitchen BBQ רוכשים בסקאב

עכשיו, אחרי שגם אתם השתכנעתם שכדאי לרכוש Kitchen BBQ, כל מה שאתם צריכים לעשות זה ללחוץ על הלינק ולבחור מבין מגוון האפשרויות שלנו.

Kitchen BBQ יאפשר לכם ליהנות עם האורחים שלכם גם בזמן ההכנות והבישול, יאפשר לכם לשמור על המטבח הביתי שלכם נקי, להימנע מריח של עשן או ריחות לא נעימים אחרים וגם יספק לכם עוד מקומות אחסון וקירור.

אז למה אתם מחכים? קדימה לאתר