ערסלים באיכות גבוהה

ערסלים הם אחד מפריטי הריהוט לגן המפנקים ביותר שנכנסו לישראל בשנים האחרונות, ואם גם אתם מחפשים לשדרג את החוויה שלכם במרפסת או בגינה הביתית שלכם, ערסל איכותי יכול להיות עבורכם פריט חובה שלא תוכלו לדמיין את החיים שלכם בלעדיו.

מבחר הערסלים הרחב והסוגים השונים, הפכו כל בית ישראלי עם מרפסת לבית פוטנציאלי למיקום של ערסל מפנק, דבר ההופך את הנושא של בחירת הערסל לחשובה ומשמעותית.

בעוד שלאנשים רבים המילה ערסל מזכירה חתיכת בד צבעוני שמתוחה בים שני עצים והופכת אתכם לטרזן ליום אחד, הרי שרמת הערסלים כיום היא גבוהה וישנם חומרים שונים וסוגים שונים של ערסלים לחצר ולגינה, מה שמעלה את השאלה – על מה להקפיד בזמן שבאים לבחור ערסל לבית שלכם?

איכות וסוג החומר – ערסלים עשויים מחומרים שונים המשפיעים הן על אורך החיים של הערסלים והן על חווית השימוש בהם והמשקל שלהם. הקפידו להתייעץ לפני הבחירה כדי לוודא שסוג החומר מתאים למיקום בו אתם עומדים למקם את הערסל. בחרו ערסל עשוי מחומרים עמידים ומאסיביים אשר ישפיעו על אורך חיי המוצר.

נוחות – נוחות הישיבה על הערסל היא שתקבע הלכה למעשה איזה ערסל תבחרו, ערסל עם כרית תפוחה ומפנקת יגרמו לכם לרכוש אותו ולהנות ממנו בחצר או במרפסת, ערסל עם כרית פשוטה ו/ או דקה יהיו פחות מזמינים ומפנקים. הקפידו לבחור ערסל נוח שתהנו מזמן הישיבה עליו.

סוגי ערסלים – איזה סוג מתאים לכם ביותר? ערסל יחיד או ערסל זוגי? כמובן שלמיקום של הערסל ולשטח העומד לרשותכם יש משקל עצום בבחירה, אתם לא רוצים לגלות כי בחרתם ערסל גדול מדיי שיוצר צפיפות ואי נעימות בבית שלכם.

ריהוט גן משלים – המעטפת המלאה שאנו נותנים, גם אם מדובר בנושא של ריהוט גן מפלסטיק, מערכות ישיבה או גרילי גז, מאפשרים לכם לקבל ייעוץ מקצועי ואחיד, במקום אחד בלי הצורך לעבור בין חניות שונות וספקים שונים – דבר החוסך לכם זמן, כסף ומאמץ.

בחירה של ערסלים לגינה או למרפסת אינם עניין של מה בכך חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע מנוסים שמכירים את התחום ויכולים להשיא לכם עצה שתהיה שווה לכם חסכון כספי מצד אחד, והנאה שלמה מצד שני. הערסלים שלנו מייצרים זיכרונות וחוויות משפחתיות!