מיטות שיזוף מפנקות

מיטות שיזוף

מיטות שיזוף – המדריך להשתזפות נכונה

מיטות שיזוף הופכות את חווית השיזוף לשונה ומיוחדת יותר. במקום לשכב על הרצפה, אתם שוכבים על מיטה נוחה המיועדת בדיוק למטרה שלשמה יצאתם החוצה – להשתזף. חשוב מאוד גם לדעת איך להשתזף בצורה נכונה.

במאמר הבא, תמצאו המדריך הקצר להשתזפות נכונה. נעבור על התהליך משלב ההכנות לפני, דרך תהליך השיזוף עצמו ועד למה יש לעשות אחר כך.

מיטות שיזוף – לפני השיזוף

מיטות שיזוף – הכנת העור – כולנו יודעים שלקרני השמש, יכולות להיות גם השפעות פחות טובות, לכן, חשוב שהעור שלנו יהיה במצב האידיאלי ככל האפשר. עשו מקלחת או אמבטיה טובה לפני שאתם יוצאים להשתזף. השתמשו בליפה בזמן המקלחת או עשו טיפול פילינג לאחריה (עדיף אפילו) ולאחר המקלחת מרחו קרם גוף ללא שמן.

מיטות שיזוף – בדיקת תופעות לוואי – במידה ואתם נוטלים תרופות כלשהן, חשוב מאוד שתקראו טוב טוב את תופעות הלוואי שלהן לפני שאתם יוצאים להשתזף. תופעות לוואי רבות עשויות להיכנס לפעולה כשמגיעים במגע ישיר וממושך עם קרני השמש. לכן, אם אתם לא רוצים גירוי בעור או גרוע מזה, כדאי שתבדקו את העניין לפני כן.

מיטות שיזוף – עשו ואל תעשו – רצוי להשתמש במשחה נגד יובש השפתיים. קרני השמש עלולות לפגוע בלחות ובעור השפתיים העדין ומריחת משחה נגד יובש, עשויה לעזור.

בנוסף, אל תצאו להשתזף עם איפור או לאחר שהשפרצתם עליכם בושם. הכימיקלים בחומרים הללו עשויים להתאדות במפגש עם השמש ומגע של העור שלכם עם חומרים אלה או נשימה שלהם, עשויה להיות מסוכנת מאוד. בנוסף, רצוי לא להשתזף עם תכשיטים למיניהם.

מיטות שיזוף – בזמן השיזוף

מיטות שיזוף – לבוש – כאן, זה עניין של העדפה אישית. יש אנשים שיעדיפו להשתזף כשהם לבושים בבגד ים ויש כאלה שיעדיפו להשתזף בעירום. החלטה שלכם אך קחו בחשבון שצריך להתחשב באנשים הסובבים אתכם וכמובן, בחוקי המקום.

מיטות שיזוף – קרם הגנה וקרם שיזוף – השתמשו בקרם שיזוף המתאים לעור שלכם לקבלת תוצאות מיטביות. כדי להגביל את השיזוף ניתן להשתמש במעט קרם הגנה. אתם עדיין תשתזפו אך במידה מועטה יותר וככה גם לא תישרפו.

מיטות שיזוף – שמרו על העיניים – קרני השמש עלולות לפגוע בעיניים שלכם בצורה רצינית. לכן, חשוב מאוד להשתזף עם משקפי שמש או כל דבר אחר שיגן על העיניים שלכם. גם חולצה או מגבת על הפנים יעשו את העבודה. רק תיזהרו לא לחסום את דרכי הנשימה שלכם.

מיטות שיזוף – אחרי השיזוף

מיטות שיזוף – זה לוקח זמן – לוקח זמן עד שהשיזוף נכנס לפעולה וצבע העור משתנה. לכן, אל תתבאסו אם אתם לא רואים תוצאות מידיות. תהליך השיזוף לא נגמר ברגע שאתם קמים אלא הוא ממשיך לעוד כ-24 שעות לאחר מכן. לכן, חשוב מאוד לקחת הפסקות בין שיזוף לשיזוף ולטפל בעור שלכם כמו שצריך כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר.

מיטות שיזוף – שמירה על השיזוף – שימוש בתכשירים כמו קרמים שונים ואף שמנים, יכולים לעזור להאריך את חיי השיזוף ולהגיע לתוצאות טובות יותר ולזמן ארוך יותר. מומלץ להשתזף עד שלוש פעמים בשבוע במטרה לשמור על גוון צבע העור הרצוי.

שיזוף יכול להוציא תוצאות מדהימות מהעור שלכם אך חשוב מאוד לעשות זאת בצורה נכונה ונוחה. מיטות שיזוף מתאימות יכולות לקחת את חווית השיזוף הביתית שלכם לשלב הבא. היכנסו לאתר שלנו ובחרו לעצמכם את מיטות השיזוף המתאימות לכם ביותר מתוך המגוון הרחב והנהדר שלנו.

שאלות נפוצות

מיטת שיזוף – מהי פעמים בשבוע מומלץ להשתזף?

מומלץ להשתזף עד שלוש פעמים בשבוע. ככה לא תפגעו בעור שלכם יותר מדי וגם תשמרו על גוון צבע העור הרצוי.

מיטת שיזוף – מהו הדבר החשוב ביותר בשיזוף?

הדבר החשוב ביותר הוא לשמור על הבריאות שלכם. קרני האור יכולות להיות מאוד מסוכנות. לכן, חשוב מאוד להשתזף עם משקפי שמש (או כל דבר אחר המגן על העיניים) וגם לא לעשות זאת ליותר מדי זמן כדי לא לפגוע בעור שלכם.

מיטת שיזוף – מה רצוי לעשות לפני השיזוף?

להתקלח ולמרוח קרם גוף.